درباره ما

تیم آسانا از فروردین 98 با وب سایت کاریابی الکترونیکی آسانا فعالیت خود را آغاز نمود، با توجه به سابقه فعالیت قبلی در حوزه گردشگری و اطلاع از مشکلات حوزه منابع انسانی در این صنعت از مرداد 98 تصمیم به فعالیت تخصصی کاریابی در حوزه گردشگری نمودیم و در تاریخ 5 مهرماه 1398 در مراسم روز گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با حضور به صورت رسمی رونمایی شد. و در نمایشگاه گردشگری تهران در بهمن ماه نیز شرکت نمودیم.

متاسفانه ورود ویروس کرونا به کشور باعث تعطیلی بیشتر صنایع گردشگری و در نتیجه اخراج یا تعدیل نیروی فعال در این حوزه شد. قبل از شیوع بیماری کرونا بیش از یک و نیم میلیون نفر در حوزه گردشگری کشور فعالیت داشتند که بخش اعظم این شمار هم اکنون به خاطر شیوع کرونا بیکار قطعی و یا خانه‌نشین شده‌اند. با توجه به اینکه بیماری ناشی از ویروس کرونا همچنان در جهان ادامه دارد و ما نیز تصمیم به تغییر سیاست وب‌سایت خود نمودیم

در طول فعالیت در حوزه کاریابی و در ارتباط با مدیران منابع انسانی سازمان‌های مختلف و دریافت نقطه نظرات و نیازهای آنها در حوزه نیرویابی، جذب و آموزش پرسنل، در کنار ارائه خدمات کاریابی تصمیم به تولید یک سیستم یکپارچه مدیریت جذب، استخدام و آموزش نمود. نرم افزار طراحی شده تماما انعطاف پذیر بوده و بر اساس نیاز هر شرکت به طور اختصاصی توسعه و در اختیار آن شرکت قرار می‌گیرد. نرم افزار اختصاصی به صورت مکانیزه به وب‌سایت کاریابی آسانا متصل می‌شود. این اتصال شکل جدیدی از خدمات نرم‌افزاری در حوزه نیرویابی، استخدام و جذب در اختیار تیم منابع انسانی شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد که بتوانند از طریق یک سیستم هوشمند ضمن بالا بردن راندمان جذب کارجویان و مدیریت منسجم اطلاعات استخدامی؛ هزینه‌های تمام شده در بخش استخدام و منابع انسانی را کاهش و از اتلاف وقت تیم منابع انسانی نیز جلوگیری نمایند.