بخش کارجویان

ثبت نام کارجو

اگر علاقه‌مند به کار در حوزه گردشگری هستید، جهت ثبت رزومه همین حالا ثبت‌نام کنید

ثبت نام کارجو

ورود کارجو

در صورتیکه قبلا ثبت‌نام نموده اید، از لینک زیر وارد سامانه شوید

ورود کارجو

آسانا به چه شکلی به استخدام شدن شما کمک می‌کنه؟

مشاغل حوزه گردشگری بسیار گسترده هستند، از استخدام کارآموز یا کانتر آژانس هواپیمایی تا استخدام مدیر فنی، مدیر مالی، مدیر تور و ... از استخدام بل بوی، خانه دار یا میزبان رستوران و ... تا مدیر داخلی هتل، مدیر فرانت آفیس، رزرواسیون، مدیر غذا و نوشیدنی، سرآشپز و ....همه و همه فرصت‌های شغلی است که در وب‌سایت کاریابی آسانا اطلاع رسانی می‌شود. مدیران آژانس‌های مسافرتی، مدیران هتل ها و رستوران‌های معتبرو فعالان گردشگری و صنایع دستی در این سایت به دنبال علاقه‌مندان به فعالیت در حوزه گردشگری و صنایع دستی برای استخدام در مجموعه خود هستند و ما این بانک اطلاعاتی را برای همه متقاضیان نیروی کار در این حوزه فراهم کرده ایم تا به عنوان یک مرجع کامل عمل نماید.1ثبت‌نام به عنوان کارجو و تکمیل رزومه


برای شروع باید به عنوان کارجو ثبت‎‌نام کنید. با کلیک بر روی دکمه ثبت‌نام کارجو می‌تونید با تکمیل فرم، فرایند ثبت‌نام را انجام دهید. پس از ثبت‌نام و ورود به پروفایلتون می‌تونید رزومه خودتون را تکمیل نمایید.

2مشاهده فرصت‌های شغلی و ارسال درخواست همکاری


با جستجو در لیست فرصت‌های شغلی سامانه استخدامی آسانا، می‌تونید رزمتون را برای فرصت‌های شغلی فعال کارفرمایان گردشگری سامانه ارسال کنید و وضعیت درخواستتون را از داخل پروفایلتون پییگیری کنید.

3آشنایی با کارفرمایان گردشگری در سراسر ایران


آسانا لیستی از کارفرمایان گردشگری در اختیار شما قرار می‌دهد تا ضمن دسترسی شما به لیست کارفرمایان گردشگری در هر شهر، قبل از استخدام شدن اطلاعاتی از سازمان و مجموعه در حال استخدام بدست آورید.